19 lutego 2008 16:53
Info ESS Audio ESS Audio tel: +48 (22) 2041 200 www.essaudio.pl

NAMM08: NOWA AKTYWNĄ SERIA KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH VRX

PREZENTUJEMY  AKTYWNĄ SERIĘ KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH VRX MOC DOSTARCZANA PRZEZ Crown International.

POWER BY CROWN
- Moc dostarczana przez Crown lub Zasilanie przez Crown

[img:1:R]Zaprojektowany we współpracy z firmą Crown International, ultra lekki i wydajny wzmacniacz mocy DPC-2, wykorzystujący cyfrowe układy wzmacniające oparte o opatentowaną technologię DBT (Dual Bridge Technology™). Moduł DPC-2 został wbudowany w obudowę kolumn głośnikowych serii VRX tworząc tym samym jednorodny system elektromechaniczny oferujący wygodę użytkowania i niespotykaną niezawodność. Bardzo wydajny system pasywnego chłodzenia wyeliminował potrzebę zastosowania głośnych wentylatorów.

 

CONSTANT CURVATURE ARRAY - KONFIGURACJA O STAŁEJ KRZYWIŹNIE

Zastosowana w serii VRX tuba o stałej krzywiźnie zawiera w sobie ujścia trzech ciśnieniowych przetworników wysokotonowych umieszczonych na łuku, co powoduje, że zachowują się one jak  pojedynczy przetwornik.  Takie rozwiązanie znacząco zwiększa moc znamionową, a przypadku jednoczesnej pracy kilku kolumn VRX podwieszonych razem w gronie, zachowują się jak jeden przetwornik umieszczony w tubie dalekiego zasięgu. Rezultat: niespotykana przejrzystość emitowanej energii akustycznej bezpośrednio w widownię oraz nadzwyczajna klarowność wysokich częstotliwości, niezależnie od konfiguracji.

 

AMPLITUDE SHADING - PRZYSŁANIANIE AMPLITUDOWE

Przełącznik wyboru konfiguracji umożliwia dokładne dostrojenie zestawu do miejsca użycia. Każda z sekcji wysokotonowych w zestawie kolumn serii VRX może być wzmocniona lub osłabiona. Na przykład, najwyższa w gronie kolumna VRX może być wzmocniona, aby precyzyjnie emitować wysokie częstotliwości w najdalsze miejsca widowni, a najniższa kolumna może być osłabiona, aby emitować mniej wysokich częstotliwości do pierwszych rzędów widowni.

 

DUAL BRIDGE TECHNOLOGY - TECHNOLOGIA DUAL BRIDGE™

Zastosowana w przetwornikach Differential Drive technologia Dual Bridge™ bezpośrednio łączy niezależne kanały wbudowanych wzmacniaczy z każdą cewką głosową przetwornika. Pozwala to na dostarczanie do każdej cewki głosowej maksymalnej mocy w najbardziej skuteczny sposób, co znacząco poprawia skuteczność i jakość emitowanego dźwięku.

 

QUICK CONNECTIONS - SZYBKIE PODŁĄCZANIE 

Przygotowanie aktywnych kolumn serii VRX do pracy jest szybkie i proste. Należy po prostu połączyć ze sobą trzy kolumny i wykorzystując wbudowane gniazda wyjściowe sygnału i zasilania, połączyć przewody od jednej kolumny do następnej. W zestawie satelity z subwooferem, można użyć jednego przewodu zasilającego, łącząc kolumny VRX918SP i VRX932LAP ze sobą. Doprowadzenie sygnału do wszystkich kolumn w zestawie odbywa się poprzez wykorzystanie wyjściowych gniazd sygnałowych pętli (loop) z gniazdami XLR. Kolumna niskotonowa VRX918SP posiada ponadto wbudowaną zwrotnicę sygnału do łatwego i szybkiego połączenia całego systemu.


HORIZONTAL COVERAGE - POZIOME POKRYCIE

Nie ma znaczenia ile kolumn VRX jest w gronie, poziome pokrycie zawsze wyniesie 100°.  Z kolumnami aktywnymi serii VRX nie ma potrzeby umieszczania obok siebie dwóch gron, bądź podwieszanych, bądź stawianych na scenie w celu całkowitego pokrycia widowni. Takie rozwiązanie zdecydowanie pogarsza odbiór bazy stereofonicznej poprzez nakładanie się na siebie fal z sąsiadujących ze sobą zestawów. Pionowa konstrukcja liniowa zestawów kolumn VRX zapewnia emisję dźwięku z jednego pionowego łuku, niwelując problemy nakładania się fal oraz znacząco poprawiając jakość dźwięku i gwarantując prawidłowy odbiór planu stereo.

 

DIFFERENTIAL DRIVEŸ WOOFERS -
PRZETWORNIKI NISKOTONOWE DIFFERENTIAL DRIVEŸ

Wszystkie kolumny głośnikowe serii VRX wykorzystują przetworniki niskotonowe Differential DriveŸ , wyposażone w podwójne cewki głosowe oraz magnesy neodymowe. Użycie magnesów neodymowych pozwala na znaczącą redukcję masy w porównaniu z tradycyjnymi magnesami używanymi przez innych producentów. W przetwornikach Differentia DriveŸ lekki magnes neodymowy umieszczony jest wewnątrz dwóch cewek głosowych, co również wpływa na zredukowanie masy całego przetwornika, zapewniając jednocześnie możliwość pracy z dużą moc znamionową i bardzo niskie zniekształcenia. 

 

SIMPLIFIED RIGGING - PROSTY SYSTEM PODWIESZENIA

Zapewnienie szybkiego montażu i demontażu zestawu nagłośnieniowego jest bardzo często wymaganym przez zleceniodawcę kryterium. Fabryczny, wbudowany w obudowę każdej kolumny głośnikowej serii VRX system łączenia, zapewnia łatwy i szybki montaż i demontaż zestawów.   

 


 

 

VRX932LAP - NOWOŚĆ

[img:2] 

System: przetwornik 12”, dwudrożny, konfiguracja liniowa 

Zakres częstotliwości (-10 dB): 57 Hz – 20 kHz 

Pasmo przenoszenia (±3 dB): 75 Hz – 20 kHz

Kąty propagacji (poziom x pion): 100° x 15°

Moc (ciągła/muzyczna/szczytowa): Pasywnie: 800W / 1600 W / 3200 W

Moc (ciągła/muzyczna/szczytowa): Biamplifikacja LF: 800W / 1600 W / 3200 W

  Biamplifikacja HF: 75W / 150 W / 300 W

Maksymalny poziom SPL: Pasywnie: 130 dB 

Biamplifikacja LF: 130 dB, Biamplifikacja HF: 139 dB

Przetworniki:                    LF: 2262H; HF: 3 x 2407J (cewka 1.5”)

Wzmacniacz: 1750W szczytowa, 875W ciągła

 

Wymiary kolumny:             Wysokość 349 mm,
                                             Szerokość 597 mm,
                                             Głębokość 444 mm

Waga: 24 kg


 


 


VRX918SP - NOWOŚĆ

[img:3]

System:                 przetwornik 18”, obudowa bass-reflex, 

Zakres częstotliwości (-10 dB): 31 Hz – 220 Hz 

Pasmo przenoszenia (±3 dB): 34 Hz – 220 Hz

Moc (ciągła/muzyczna/szczytowa): 800W / 1600 W / 3200 W

Maksymalny poziom SPL:        130 dB 

Przetworniki:                                                LF: 2268H

Wzmacniacz:                1600W szczytowa, 800W ciągła

 

Wymiary kolumny:                      Wysokość 508 mm,
Szerokość 597 mm,
Głębokość 749 mm

Waga: 40 kg


 

Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz