15 kwietnia 2024 10:00
Info Aplauz Sp. z o.o Aplauz Sp. z o.o tel: +48 (22) 751 42 39 www.aplauzaudio.pl

Sennheiser Momentum Sport już w sklepach

Po zaprezentowaniu MOMENTUM Sport na targach CES 2024, firma Sennheiser, ekspert w dziedzinie zaawansowanej technologii audio, poinformowała, że zupełnie nowe słuchawki douszne są już dostępne w Polsce. Opracowane dla sportowców i entuzjastów aktywności fizycznej, łączą w sobie najnowocześniejsze zintegrowane czujniki douszne do pomiaru tętna i temperatury ciała z niezrównaną jakością dźwięku, aby podnieść efektywność treningów na nowy poziom. ​ ​

 

Przez ponad trzy lata pracowaliśmy nad stworzeniem najlepszych sportowych słuchawek dousznych. MOMENTUM Sport zmienia słuchawki z podstawowego akcesorium do ćwiczeń w siłę napędową Twojego treningu. Teraz sportowcy i entuzjaści aktywności fizycznej mogą korzystać z najnowocześniejszej technologii fitness i doskonałego dźwięku w jednym urządzeniu.

David Holm - Menedżer produktów Sennheiser Sports

 

[img:3]

Rytm Twojego serca

MOMENTUM Sport łączą w sobie fotopletyzmograficzny (PPG) czujnik tętna i czujnik temperatury ciała, z których każdy może przesyłać kluczowe dane do popularnych aplikacji i urządzeń fitness. Nie jest tajemnicą, że odpowiednia playlista może pomóc w treningu – energetyczna ścieżka dźwiękowa może zmotywować, gdy meta wydaje się niemożliwie odległa. Teraz moc dźwięku Sennheisera jest zoptymalizowana pod kątem sportu i wzbogacona o informacje zwrotne dotyczące danych śledzących wydajność w czasie rzeczywistym, co pozwala na treningi, które są znacznie wydajniejsze niż podejście oparte na czystej adrenalinie. Ponieważ ucho wewnętrzne to optymalne, ciemne miejsce o niskim stopniu zanieczyszczenia światłem, i jest jednym z najbardziej stabilnych obszarów ciała podczas aktywności fizycznej, MOMENTUM Sport mogą zapewnić spójne dane monitorowania wydajności, nawet w szczycie treningu.

 

[img:1]

 

Odczyty temperatury w uchu są również dokładniejsze niż pomiary na nadgarstku; użytkownik MOMENTUM Sport może dokładnie monitorować temperaturę swojego ciała z dokładnością +/- 0,3 stopnia Celsjusza, aby uniknąć zmęczenia cieplnego, które mogłoby wystąpić w przypadku przekroczenia optymalnego zakresu docelowego dla treningu. Podobnie użytkownik może obserwować swoje tętno w zakresie od 30 do 220 uderzeń na minutę – a wszystko to przy jednoczesnym czerpaniu korzyści motywacyjnych ze świetnej listy odtwarzania. Zintegrowane trójosiowe akcelerometry oraz pojemnościowe czujniki dotykowe i czujniki podczerwieni współdziałają, aby zarządzać odtwarzaniem dźwięku i funkcjami połączeń za pomocą prostych gestów dotknięcia palcem, niezależnie od warunków pogodowych. Na przykład dwukrotne dotknięcie policzka może wstrzymać odtwarzanie, również wtedy, gdy użytkownik używa również rękawiczek.

 

[img:5]

 

Integracja z Polar Flow i ekosystemami fitness

MOMENTUM Sport łączą się i bezproblemowo integrują się z wieloma popularnymi urządzeniami i aplikacjami sportowymi, takimi jak Apple Watch/Health, Garmin Watch/Connect, Strava, Peloton i nie tylko, przekazując zebrane dane o tętnie użytkownika. Po raz pierwszy w historii użytkownicy produktu innego producenta niż Polar będą mogli cieszyć się pełnym dostępem do elitarnych możliwości biodetekcji i ekosystemu analizy danych firmy Polar, korzystając z aplikacji Polar Flow do treningów. Obejmuje to dostęp do specjalistycznego śledzenia wydajności, analiz treningowych, inteligentnego coachingu i wskazówek głosowych. Dane zbierane przez słuchawki, w tym temperatura ciała, są przesyłane w czasie rzeczywistym w celu uzyskania natychmiastowych informacji podczas treningu i przechowywane w celu lepszej analizy po treningu zarówno w aplikacji Polar Flow, jak i w przeglądarce na komputerze.

 

[img:2]

 

Wkrótce po premierze MOMENTUM Sport będą także w pełni zintegrowane z zaawansowanymi danymi śledzenia w zegarku multisportowym Polar Vantage V3. Wystarczy podłączyć MOMENTUM Sport i rozpocząć trening, aby w czasie rzeczywistym przesyłać dane wydajności bezpośrednio do zegarka. MOMENTUM Sport obsługują także komunikaty treningowe Polar i wskazówki nawigacyjne przesyłane strumieniowo bezpośrednio do ucha podczas treningu.

 

Odkąd pamiętamy ćwiczenia i dźwięk były ze sobą powiązane. Dodanie biosensorów i przesyłu danych z prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych o światowej klasy akustyce jest naturalnym progresem, który miliony sportowców uznają za atrakcyjny w swoim programie ćwiczeń. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz ekosystem POLAR Flow będzie wspierać MOMENTUM Sport od pierwszego dnia.

Spiros Andreou - Menedżer produktu biznesowego w firmie Polar

 

Fitness Hi-Fi

Doświadczenie firmy Sennheiser w zakresie akustyki wykracza poza zupełnie nowy 10-milimetrowy przetwornik zastosowany w MOMENTUM Sport. Podczas gdy żywy dźwięk i imponujący bas były podstawą słuchawek sportowych Sennheiser od czasu, gdy zrewolucjonizowały tę kategorię w 2006 roku, potrzeby sportowców i zapalonych entuzjastów sportu wymagały całkowitego przeprojektowania systemu akustycznego. Przede wszystkim słuchawki douszne MOMENTUM Sport łagodzą efekt okluzji za pomocą akustycznego kanału odciążającego, który obejmuje wentylację powietrzem. To radykalnie minimalizuje hałas kroków, oddychania i inne zakłócenia przenoszone przez ciało. Półotwarta konstrukcja zapewnia również naturalną świadomość otoczenia, dzięki czemu można zachować czujność wobec tego, co dzieje się wokół, z opcjonalnymi trybami przezroczystości, przeciwwiatrowym i trybem adaptacyjnej redukcji szumów, dzięki czemu użytkownik może łatwo dostosować się do zmiany otoczenia. MOMENTUM Sport oferują Bluetooth 5.2 oraz szeroką obsługę kodeków aptX Adaptive, AAC i SBC — słuchawki douszne MOMENTUM Sport brzmią świetnie nie tylko podczas biegu w deszczowy dzień czy na siłowni, ale także w drodze do pracy, w domu lub gdziekolwiek indziej.

 

[img:4]

 

Gotowe na sportowy styl życia

Nowymi sportowymi słuchawkami dousznymi Sennheisera można zarządzać za pomocą aplikacji Sennheiser Smart Control (iOS, Android), co zapewnia dodatkową wygodę, jednak wszystkimi podstawowymi funkcjami MOMENTUM Sport można sterować za pomocą prostych gestów dotknięcia – to dobrodziejstwo dla tych, którzy noszą rękawice ochronne i ocieplacze na uszy lub wykonują ćwiczenia, które wymagają skupienia. Dzięki odporności na pot i wodę klasy IP55, obudowie wytrzymałej na wstrząsy i wkładkom dousznym chroniącym przed zatykaniem, słuchawki MOMENTUM Sport są zbudowane tak, aby pokonać trudy każdego treningu – w domu i na świeżym powietrzu.

 

[img:6]

 

MOMENTUM Sport są dostępne w zestawie z szeroką gamą wymiennych końcówek dousznych i zaczepów dousznych, zapewniających spersonalizowane, bezpieczne dopasowanie i wygodę podczas długich sesji treningowych. Większy przetwornik i obudowa są tak ukształtowane, aby dobrze przylegały nawet do średnich i dużych uszu. Dołączone solidne etui o stopniu ochrony IP54 pozwala na trzy dodatkowe ładowania słuchawek, wydłużając czas odtwarzania z maksymalnie 6 godzin do 24 godzin bez konieczności sięgania po kabel USB-C lub ładowarkę Qi. Zaledwie 10 minut szybkiego ładowania przez USB może zapewnić do 45 minut odtwarzania w podróży.

 

Dostępność i cena

Sennheiser MOMENTUM Sport są dostępne w Polsce w dwóch wersjach kolorystycznych: Polar Black oraz Burned Olive w katalogowej cenie 1399 zł.

 

więcej: sennheiser.pl
Do sportu Słuchawki konsumenckie Słuchawki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz