LD Systems MAILA: Nagłośnienie dla rentalu (Prolight + Sound 2022)

Adam Hall Group rozpoczęło świętowanie i premiery nagłośnienia / oświetlenia dzień przed targami Prolight + Sound 2022, w swojej siedzibie w Neu-Anspach niedaleko Frankfurtu. Uczestniczyliśmy w tej uroczystości oczywiście i jest nam miło zaprosić do video relacji z tego wydarzenia. Niewątpliwym bohaterem wieczoru był nowy system nagłośnieniowy LD Systems dedykowany do firm rentalowych o nazwie MAILA. 

MAILA "Modular All-Round Intelligent Line Array" to skalowalny system nagłośnieniowy, który ma wyznaczać nowe standardy łatwości obsługi i elastyczności na rynku profesjonalnego wynajmu. 

spis treści:  video z premiery MAILA I elementy systemu I zestawy nagłośnienia maila 

Tak było na premierze LD Systems MAILA 

Adam Hall Experience Center  [25.04.2022]

 

 

[img:24]

Baptiste Languille
Starszy menedżer ds. globalnego marketingu marki LD Systems

Powiedzmy sobie szczerze: do tej pory nikt na rynku profesjonalnego wynajmu nie brał LD Systems pod uwagę. Teraz pojawiła się MAILA, która oferuje niespotykaną dotąd elastyczność i łatwość obsługi. Jestem głęboko przekonany, że MAILA ugruntuje swoją pozycję na całym świecie jako idealne uzupełnienie dużych, nieporęcznych systemów line array. 

 

Elementy systemu MAILA

System tworzą cztery podstawowe elementy: moduł satelitarny MAILA SAT, moduł kolumnowy MAILA COL, moduł wzmacniacza MAILA SPA oraz subwoofer MAILA SUB. Dzięki tym elementom MAILA umożliwia tworzenie skalowalnych, elastycznych konfiguracji systemowych do szerokiego zakresu zastosowań w zakresie nagłaśniania.

Oferta obejmuje zarówno proste systemy nagłaśniania mowy (bez subwooferów), poprzez większe konfiguracje dedykowane dla konferencji oraz koncertów klubowych, po podwieszane w gronach systemy liniowe do profesjonalnego nagłaśniania koncertów i festiwali, z możliwością elastycznego rozmieszczenia subwooferów na podłożu. 

Zobacz video prezentację systemu MAILA

  

aplikacja pozwalająca sterować nagłośnieniem Oprócz elastyczności zastosowań MAILA charakteryzuje się zaawansowanymi funkcjami i technologiami, które znacznie ułatwiają pracę każdego realizatora dźwięku.

Na przykład system SmartLink+ umożliwia bezprzewodowe połączenie (zasilanie + sygnał) oraz automatyczne rozpoznawanie poszczególnych modułów, a niewidoczne anteny LogoLink zapewniają bezprzewodowe połączenie o zasięgu do 30 metrów w rzeczywistych warunkach.

Sterowanie za pomocą aplikacji 

Za pomocą bezpłatnej aplikacji MAILA (iPadOS) można również szybko, łatwo i precyzyjnie skonfigurować każdy system MAILA - łącznie z obliczaniem kątów modułów SAT i bezprzewodową aktualizacją systemu.

Aplikacja daje również dostęp do 10-parametrycznego korektora, ustawiania linii opóźniającej, kątowania, sprawdzania sparowania całego systemu. 

 

ustawianie kątów MAILAUstawianie kątów w nagłośnieniu

Dzięki opatentowanemu mechanizmowi EasySplay, MAILA podnosi łatwość obsługi liniowych systemów nagłośnieniowych na wyższy poziom. Rewolucyjny mechanizm umożliwia użytkownikom niemal płynną regulację nachylenia każdego satelity w zakresie od 0° do 8°.

Kąt można regulować jedną ręką za pomocą obrotowego uchwytu, nawet pod obciążeniem. W ten sposób każdy system MAILA oferuje jedyną w swoim rodzaju elastyczną koncepcję dostosowania pokrycia dźwiękiem do każdej sytuacji, w dowolnym czasie.

 

[img:12]

[img:19]

[img:20]

System MAILA opiera się na czterech podstawowych elementach:

[img:26] 

MAILA SAT

Głośnik satelitarny MAILA SAT w aluminiowej obudowie jest prawdziwym elementem line array, zawierającym pięć 1-calowych głośników wysokotonowych, umiejscowionych przed 6.5-calowym głośnikiem średniotonowym i rozmieszczonych współosiowo w oparciu o technologię Advanced WaveAhead. SonicGuide (dwa połączone ze sobą falowody) łączy głośniki w MAILA SAT praktycznie bez zakłóceń fali. Z tyłu każdego MAILA SAT znajduje się obrotowy uchwyt mechanizmu EasySplay.

 

[img:14]

[img:15]

 

MAILA COL

Pełnozakresowy aktywny moduł kolumnowy MAILA COL z 4 głośnikami 6.5'' nie tylko zapewnia rozszerzony zakres niskich i średnich tonów, ale także zawiera 4-kanałowy wzmacniacz DSP o łącznej mocy 2.5 kW, który steruje zarówno samą kolumną, jak i satelitami MAILA SAT. W ten sposób zestawy MAILA z modułem kolumnowym mogą być stosowane nie tylko w wariancie z ustawieniem na podłożu, ale także jako systemy podwieszane składające się z MAILA COL i maksymalnie ośmiu MAILA SAT - szczególnie przydatne na festiwalach i w instalacjach stałych.

W praktycznym zastosowaniu system MAILA COL zapewnia dodatkową korzyść: moduł połączonych kolumn umożliwia realizację wzmocnienia dźwięku przy klasycznym ustawieniu zestawu na podłożu w przestrzeni znacznie większej (do 3.2 metra) niż w przypadku systemów konwencjonalnych, a dzięki większemu zasięgowi umożliwia równomierne pokrycie dźwiękiem nawet dalekiego pola.

 

[img:21]

 

MAILA SPA

MAILA SPA jest jedynym modułem MAILA bez wbudowanych głośników - a mimo to stanowi integralną część koncepcji MAILA. MAILA SPA to moduł wzmacniacza w eleganckiej zintegrowanej aluminiowej obudowie o mocy 1,25 kW z procesorem SysCore DSP do sterowania maksymalnie ośmioma satelitami MAILA SAT. Dzięki systemowi SmartLink+ satelity można w prosty sposób podłączyć i bezprzewodowo dostarczać im sygnał audio i zasilanie.

Ponadto technologia SmartLink+ umożliwia niezależne definiowanie zainstalowanych satelitów poprzez dostępne automatyczne lub manualne przetwarzanie DSP. Podobnie jak w przypadku modułu kolumnowego MAILA COL, MAILA SPA pozwala użytkownikom na realizację zarówno konfiguracji w ustawieniu na podłożu z sztycą dystansową (w zestawie MAILA S), jak i systemów podwieszanych z adapterem montażowym EasyMount+.

 

[img:22]

 

MAILA SUB

MAILA SUB stanowi podstawę każdego systemu MAILA. Wysokowydajny subwoofer 2.5 kW 2x15'' pracuje w układzie pasmowo-przepustowym, a dzięki procesorowi SysCore DSP zapewnia potężny i mocny fundament basowy w każdym zastosowaniu. Koncepcja akustyczna głośnika MAILA SUB opiera się na planarnej konstrukcji pasmowej z ćwierćfalową tubą i symetryczną konstrukcją przetwornika. Dzięki umieszczeniu dwóch głośników 15'' naprzeciwko siebie MAILA SUB umożliwia wyjątkową kompensację impulsów, co przekłada się na potężne i precyzyjne ciśnienie w zakresie niskich częstotliwości.

 

[img:17]

[img:16]

 

Zestawy MAILA

LD Systems oferuje MAILA w pięciu zestawach, każdy z indywidualną konfiguracją podstawową i akcesoriami: MAILA S, MAILA M, MAILA L, MAILA XL i MAILA XXL. Podczas gdy najmniejszy system MAILA, nawet w konfiguracji SMALL, stanowi niezwykle potężny, aktywny, pełnozakresowy system stereofoniczny o łącznej mocy 7,5 kW, duże, podwieszane systemy MAILA XL i MAILA XXL z łatwością obsłużą nie tylko kluby, duże konferencje i sale, ale także średniej wielkości festiwale. Niektóre zadania wymagają zastosowania dużego systemu liniowego. Dla wszystkich innych jest MAILA.

 

[img:13]

[img:25]

 

 

Systemy liniowe Subwoofery aktywne Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz