
6 lutego 2020
09:00
Info
Phono Media ul. Botaniczna 44
04-543 Warszawa
Marki Phono Media obecne na targach ISE 2020 w Amsterdamie
W dniach 11-14 lutego w Amsterdamie odbędzie się kolejna edycja targów Integrated Systems Europe, największa impreza poświęcona profesjonalnym rozwiązaniom AV na świecie. Tegoroczna odsłona jest ostatnią, która odbędzie się w Amsterdamie - od 2021 roku nową siedzibą targów będzie Barcelona.
Jak co roku na targach ISE swoje najnowsze produkty i technologie zaprezentuje wiele firm znajdujących się w dystrybucji firmy Phono Media:
- CUE a.s. (1-F110) - na stoisku firmy CUE będzie można zapoznać się z flagowymi rozwiązaniami producenta
z zakresu systemów rezerwacji sal TouchONE oraz automatyki budynkowej SystemONE. - ECLER (7-K220) - firma Ecler będzie prezentowała m.in.: głośniki instalacyjne i przenośne, rozwiązania do transmisji i zarządzania sygnałami audio, najnowsze urządzenia z Dante, transmitery wideo, rozwiązania do dystrybucji sygnałów wideo, wysokiej jakości kable oraz panele poprawiające warunki akustyczne w biurze i domu. Swoją premierę będzie miał tutaj również zupełnie nowy, przenośny system nagłośnieniowy!
- Blustream (5-U85) - zapraszamy na stoisko producenta, gdzie będzie można zapoznać się z flagowymi rozwiązaniami producenta, takimi jak: systemy do transmisji sygnałów wideo, matryce wideo, transmitery audio, rozwiązania HDBaseT, extendery czy akcesoria wideo.
- Martin Audio (7-K190) - na stoisku brytyjskiego Producenta można poznać z bliska takie serie głośników jak: ADORN, BlacklineX, CDD, O-line, WPS i pełną ofertę subwooferów, włącznie z najnowszym modelem SXC118.
- Denon Professional (7-S190) - znana na całym świecie marka będzie prezentowała na swoim stoisku m.in.: najwyższej jakości, profesjonalnymi odtwarzaczami multimedialnymi, instalacyjnymi odtwarzaczami wideo, głośnikami sufitowymi, głośnikami ściennymi, mobilnymi systemami nagłośnieniowymi, wzmacniaczami, mikserami i procesorami. Ponadto na stoisku będą prezentowane także produkty pozostałych marek grupy inMusic takich jak Marantz Professional czy Rane Commercial!
- AudioPressBox (7-W199) - producent zaprezentuje m.in.: najnowsze rozwiązania do dystrybucji i transmisji sygnałów dla dziennikarzy, rozwiązania przenośne, systemy instalacyjne, puszki dziennikarskie, przyłącza ścienne i akcesoria.
Umów się na stoiskach z przedstawicielami Phono Media:
- Piotr Ostrowski
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
M: +48 533 757 099
E: [email protected]
- Stanisław Potępa
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
M: +48 730 509 506
E: [email protected]
- Jakub Korenberg
Brand Manager Denon Professional/Rane/Marantz Professional
M: +48 733 873 000
E: [email protected]
więcej: www.phonomedia.pl
Gdzie kupić?
Dystrybucja w Polsce:
reklama
Może Cię zaciekawić: