4 lutego 2020 12:00
Info AUDIOTECH AUDIOTECH tel: +48 (22) 648 29 35 www.audiotechpro.pl

Teenage Engineering oraz IKEA przedstawiają FREKVENS

Teenage Engineering wraz z IKEA przedstawiają kolekcję produktów dźwiękowych i oświetleniowych obsługujących Bluetooth, stworzonych z myślą o imprezach domowych!

Teenage Engineering znani są z ich nieszablonowego podejścia do muzyki i designu, dlatego przy serii FREKVENS (co swoją drogą oznacza po szwedzku CZĘSTOTLIWOŚĆ) mieli ogromny wkład designerski i cała seria otrzymała nagrodę Red Dot Award w kategorii "Product Design"!

 

[img:1]

 

Po pierwsze - spontaniczność!

Staranne planowanie jest często dobre i pożądane, ale improwizacja i spontaniczność jest niedoceniana. Dzięki głośnikom i systemowi świetlnemu FREKVENS możesz szybko zorganizować imprezę - i zorganizować ją w dowolnym miejscu. Dodaj kilka innych rzeczy, takich jak płaszcz przeciwdeszczowy lub zastawa stołowa ze stali nierdzewnej (lub inny element z serii FREKVENS), a twoja impreza będzie jeszcze lepsza!

 

Z niecierpliwością oczekujemy wprowadzenia FREKVENS dla ludzi na całym świecie. To świetna kolekcja, którą można łatwo skalować w górę lub w dół, aby dopasować do swoich potrzeb. Poza tym, że wygląda super, to brzmi świetnie! - więc jest to zdecydowanie idealny powód do zorganizowania imprezy.

Michael Nikolic - Creative Leader kolekcji

 

[img:2]

 

IKEA to meble, hot dogi i wkrótce… impreza!

Teenage Engineering to sztokholmska firma zajmująca się technologią audio, a teraz współpracując z IKEA, sprawią że impreza w każdym domu będzie naprawdę oryginalna! Kreatywny kolektyw składa się z projektantów, inżynierów i programistów, którzy podzielają zamiłowanie do projektowania, tworzenia materiałów i tworzenia muzyki. Ich misja jest prosta - tworzyć rzeczy, których według nich brakuje na świecie.

 

Chcieliśmy stworzyć coś, co byłoby jak IKEA, a jednocześnie rzucić wyzwanie temu, jak postrzegamy je dzisiaj. Eksplorowanie nowych terytoriów, przekraczanie granic i stawianie sobie wyzwań jest ekscytujące. IKEA to meble, klopsiki i wkrótce… Impreza!

Jesper Kouthoofd - jeden z założycieli Teenage Engineering

 

[img:3]

 

FREKVENS to jedna z kilku nowych kolekcji i współpracy eksplorujących świat dźwięku i muzyki. Chociaż jest to nietknięty obszar dla IKEA i wyznacza początek nowej podróży, jest to również naturalny krok naprzód. Podobnie jak światło, dźwięk jest wzmacniaczem nastroju i atmosfery, który odgrywa kluczową rolę w poprawie jakości życia ludzi w domu. I o to tu chodzi.

Kolekcja składa się z 27 modułów, które można ze sobą łączyć i dopasowywać, aby stworzyć osobiste, oryginalne wrażenia dźwiękowe i świetlne. Do tego kilka gadżetów i mebli domowych, które sprawią, że każdy będzie chciał wpadać do ciebie na imprezę! Kolekcja dostępna jest od lutego 2020 roku!

 

[img:4]

 

Ale po co tylko słuchać muzyki jak można ją tworzyć?

Teenage Engineering to przede wszystkim twórcy oryginalnych i nietypowych narzędzi do produkcji muzyki! Ich nieszablonowe podejście do tego tematu powoduje, że kreowanie beatów to czysta zabawa oraz niesamowita podróż! Do tego są to naprawdę niepozorne i przepotężne narzędzia, które wykorzystuje mnóstwo muzyków, producentów i DJów na całym świecie! Zapraszamy cię do świata Teenage Engineering, który sprawi, że wsiąkniesz w muzykę na dobre...

 

Pocket Operatory - małe, niepozorne bestie

Pocket Operatory to małe, ultra poręczne urządzenia ze studyjną jakością dźwięku i elastycznością w tworzeniu muzyki w podróży. Niezastąpione mini syntezatory dla każdego! Każdy z nich charakteryzuje się innymi brzmieniami i nieco innymi funkcjami, jednak ogólna funkcjonalność jest bardzo zbliżona i intuicyjna, przez co korzystanie z całej serii urządzeń jest bardzo wygodne! W skład całej serii wchodzi 10 Pocket Operatorów, które udostępniają brzmienia: basowe, perkusyjne, leadowe, chip-tunowe, vocalowe, a także są tam samplery, maszyny perkusyjne i nawet moduł dla fanów kreskówki Rick & Morty! A wszystko to mieści się w twojej kieszeni! Pocket Operatory można także łączyć ze sobą i synchronizować, przez co możesz stworzyć cały kompletny band! Więcej informacji a propos pojedynczych modeli i ich możliwości znajdziesz tutaj.

 

[img:5]

 

OP-Z - Syntezator multimedialny i król performance'u

OP-Z to syntezator multimedialny, który swoją wielkością (pilot od telewizora!) i przepotężnymi możliwościami zaskoczy praktycznie każdego. Oparty jest na zaawansowanym sekwencerze, lecz jest czymś więcej niż narzędziem do komponowania. „Z” oznacza trzeci wymiar, głębię oraz kreatywność związaną z tworzeniem muzyki. Pozwala na sekwencjonowanie nie tylko audio, lecz również video, wizualizacji, zdjęć i świateł po protokole DMX. Do tego sampling! Maszyna wprost ze snów! Urządzenie współpracuje idealnie z aplikacją na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android, dzięki czemu można wygodnie pracować z dodatkowym ekranem, a także jeszcze szybciej przygotować performance! Liczba funkcji i możliwości jest tak duża, że nie ma sensu jej tu wypisywać. Po prostu należy to urządzenie przetestować i... stać się nałogowym użytkownikiem :) Możliwości OP-Z można rozszerzać za pomocą dodatkowych modułów jak oplab (sterowanie napięciowe do zewnętrznych urządzeń i syntezatorów), rumble (subwoofer haptyczny, który zatrzęsie twoimi dłońmi!) oraz słuchawki M-1. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

[img:6]

 

OP-1 - Potężny groovebox i kreatywny potwór

OP-1 to urządzenie, które swoją premierę miało 9 lat temu a i tak dzięki swoim nieszablonowym podejściem do tworzenia muzyki, możliwościami i pokładami kreatywności, jest nadal jednym z najbardziej oryginalnych i zaskakujących urządzeń na rynku muzycznym. Teenage Engineering stworzyli coś, o czym będzie się mówić latami. To już jest legenda. OP-1 pozwala na tworzenie muzyki, samplowanie, nagrywanie w oparciu o system taśmowy, co powoduje że kompozycje są naprawdę oryginalne. Jeżeli chcesz to możesz za jego pomocą słuchać radia, a nawet grać w grę! Jest to to przenośny syntezator, sampler i kontroler w jednym. Dodatkowo udostępnia użytkownikom przypisywany G-force sensor do płynnego kontrolowania efektów poprzez przechylanie urządzenia. Jego modularna architektura daje nieskończone możliwości kreowania dźwięku bez zbędnego komplikowania. Kompaktowa konstrukcja i intuicyjny fizyczny interfejs sprawiają, że inspirujesz się i tworzysz muzykę, czerpiąc z tego ogromną radość! Dodatkowo producent przewidział do niego mnóstwo akcesoriów, które dadzą jeszcze większą radość z tworzenia muzyki! Stań się prawdziwym "Ołpiłan Kenobi"! :) Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

[img:7]

 

Gdzie kupić?

teenage engineering teenage engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > teenage engineering rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz