31 stycznia 2020 09:00

Konsbud Audio zaprasza na targi ISE 2020 w Amsterdamie

W tym roku targi Integrated Systems Europe odbędą się w dniach 11-14 lutego. To wyjątkowa edycja, bo po raz ostatni miastem goszczącym specjalistów z branży AV i integracji systemów jest Amsterdam. Już od przyszłego roku targi przenoszą się do słonecznej Barcelony.

 

By uczcić tę edycję oraz fakt, że Konsbud Audio został wybrany wyłącznym dystrybutorem marek wchodzących w skład koncernu Biamp już teraz zapraszamy na organizowany przez nas w Amsterdamie koncert oraz na stoiska współpracujących z nami producentów.

Konsbud Audio

 

Biamp Systems | stoiska 3-B90, 1-H140, targi ISE

Biamp Systems to światowy lider w dziedzinie dystrybucji i przetwarzania dźwięku oraz obrazu na potrzeby instalacji audiowizualnych. W 2019 roku Biamp ogłosił przejęcie firmy Audioprof Group International, będącej właścicielem takich marek jak Community Loudspeakers oraz Apart Audio. Od 1 stycznia 2020 firma Konsbud Audio jest wyłącznym dystrybutorem marek wchodzących w skład Biamp Systems. Zapraszamy na aż dwa stoiska firmy, gdzie będzie można spotkać się z przedstawicielami Konsbud Audio, a także odebrać wejściówki na koncert, jaki 12 lutego dystrybutor organizuje w pubie Waterhole.

 

Koncert zespołu Cold Shot | Waterhole Pub, Amsterdam, 12.02.2020, 20:30

12 lutego w tradycyjnym miejscu spotkań polskiej branży AV odbędzie się koncert zespołu Cold Shot. Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie: bit.ly/KONCERTISE. Goście Konsbud Audio otrzymają opaskę uprawniającą do darmowego wejścia do pubu, powitalnego shota oraz kupon na piwo.

 

d&b audiotechnik | stoisko 7-C210, demo roomy: E105, E106

Niemiecki producent systemów nagłośnienia zaprezentuje nowe elementy w serii SL, w tym subwoofer KSL-SUB. Zaprezentowane zostaną również nowości w zakresie integracji obudów systemu KSL oraz uzupełnienie oferty wzmacniaczy instalacyjnych d&b. W demo roomach z kolei codziennie będą odbywać się sesje pokazowe systemu d&b Soundscape, pod hasłem „Tech, art and beyond”. Sesje trwające 40 minut odbędą się w demo room E105:

 

  • 11 lutego (wtorek) o godzinie 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00
  • 12 lutego (środa) o godzinie 10:00, 12:00 i 14:00
  • 13 lutego (czwartek) o godzinie 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00
  • 14 lutego (piątek) o godzinie 10:00, 12:00 i 14:00

 

Allen & Heath, KLANG:technologies | stoisko 7-K200

Na stoisku Allen & Heath będzie można zobaczyć serie konsolet Qu, SQ, dLive oraz najnowszy model Avantis. Na tym samym stoisku będą prezentowane innowacyjne rozwiązania z zakresu odsłuchów scenicznych 3D, w których specjalizuje się firma KLANG:technologies.

 

Audio-Technica | stoisko 3-B120

Na stoisku japońskiego producenta będzie można zobaczyć pełne serie produktów stworzonych z myślą o zastosowaniach instalacyjnych, w tym mikrofony Dante, mikrofony podwieszane ES954 oraz najnowsze rozwiązania bezprzewodowe.

 

Genelec | stoisko 3-B115

Fińska marka, znana z najwyższej jakości monitorów odsłuchowych, podczas targów ISE2020 pokaże aktywny system instalacyjny - 4430 Smart IP. Współpracuje on z technologiami PoE, AoIP oraz z systemem GLM służącym do zarządzania siecią monitorów studyjnych i subwooferów SAM.

 

Cordial i Neutrik | stoisko Cordial: 7-C194; stoisko Neutrik: 6-N150

Zapraszamy na stoiska jednych z najlepszych producentów złączy i kabli dostępnych na rynku eventowym i instalacyjnym. Wśród prezentowanych produktów m.in. nowa seria złączy światłowodowych Neutrik DragonFly, interfejs Dante Neutrik NA2-IO-DPRO, oraz kable mikrofonowe, instrumentalne, głośnikowe Cordial, systemy multicore, adaptery, kable MIDI i DMX.

 

NTi Audio | stoisko 1-E135

NTi Audio zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie pokazywał testowe rozwiązania wspierające pomiary akustyki pomieszczeń, optymalizację akustyki, weryfikację zrozumiałości mowy oraz systemy służące do kalibracji systemów kinowych. Wśród prezentowanych produktów znajdą się między innymi profesjonalne generatory, mierniki i analizatory dźwięku oraz głośnik Dodecahedron.

 

Cymatic Audio | stoisko 7-V220

Cymatic Audio oferuje jedne z najtańszych i najkorzystniejszych cenowo, rejestratorów wielośladowych mogących pracować zarówno samodzielnie, jak i w charakterze interfejsów audio. W ofercie Cymatic Audio znajdują się dwa podstawowe produkty: uTrack24 i LP-16.

 

GREEN-GO / ELC LIGHTING | stoisko 7-E250

Urządzenia Green-Go to element nowoczesnych systemów łączności, działających w oparciu o protokół Ethernet. Urządzenia Green-Go, dedykowane są do aplikacji alarmowych i przywoławczych instalowanych w budynkach użyteczności publicznej takich jak teatry, opery, sale koncertowe, szpitale, stadiony oraz hale wystawiennicze.

 

Stage Tec | stoisko 7-W194

Stage Tec to producent wysokiej klasy systemów audio do zastosowań profesjonalnych w radiu, telewizji, filmie, teatrach. Flagowymi produktami tej marki są cyfrowe konsolety mikserskie oraz cyfrowe sieci dźwiękowe. Podczas targów ISE Stage Tec zaprezentuje konsolety AVATUS (teraz z dynamiczną automatyką), CRESCENDO oraz sieć dźwiękową NEXUS. Konsolety Aurus i Crescendo są również od niedawna zintegrowane z serwerami Waves, co będzie można zobaczyć podczas ISE 2020.

 

[img:1]

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

d&b audiotechnik d&b audiotechnik www.dbaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Cordial Cordial www.cordial.eu

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cordial rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Neutrik Neutrik www.neutrik.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Neutrik rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

NTi Audio AG NTi Audio AG www.nti-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Cymatic Audio Cymatic Audio www.cymaticaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > GREEN-GO rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Stage Tec Stage Tec www.stagetec.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Stage Tec rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz