6 listopada 2019 14:00

Największa wystawa Audio / Hi-Fi już w piątek 08 listopada (Warszawa).

To, że duże liczby w postaci ceny sprzętu, wagi, gabarytu przyciągają uwagę w świecie high-endu, nie trzeba tłumaczyć nikomu. To, że wystawa Audio Video Show w tym roku będzie obfitowała w mnóstwo atrakcji - także. Polecamy w tym celu usiąść z dużą dobrą kawą i zaplanować wycieczkę po salach i pokojach, gdyż dla niektórych 3 dni będą zdecydowanie niewystarczające...

więcej  na stronie: www.infoaudio.pl

 

[img:1] 

Topowy system Gryphon Audio Designs 
za... 2 mln zł!

W skład systemu wejdą kolumny Kodo, monobloki Mephisto Solo, przedwzmacniacz Pandora oraz najnowszy odtwarzacz CD - Ethos. Wydarzenie doniosłe ze względu na cenę całego systemu (ok 2 mln zł), ale także na fakt, że Gryphon rzadko prezentuje swoje topowe kolumny na wystawach. Szczęśliwie AVS posiada jedne z najlepiej brzmiących - o ile nie najlepiej brzmiące sale prezentacyjne na świecie - system zagra w Studio TV2, czyli dokładnie tam, gdzie rok temu mogliście posłuchać systemu MBL eXtreme. 

PGE Narodowy, sala Studio TV2

[img:2]  

Najdroższy gramofon świata!

Na Audio Video Show zostanie zaprezentowany najdroższy gramofon świata - Transrotor Artus. To niezwykłe, kosztujące ponad 600.000 zł urządzenie, z całkowicie odsprzęgniętym talerzem, jest szczytowym osiągnięciem w dziedzinie odtwarzania czarnej płyty. Na wszystkie Państwa pytania odpowiadać będzie współwłaściciel firmy Transrotor - pan Dirk Rake. 

PGE Narodowy, E4

[img:3]  

 

TCL – premiera telewizora 4K miniLED

Jeden z największych producentów telewizorów na świecie, firma TCL, pokaże po raz pierwszy swój flagowy model 4K z serii X10. Jest to pierwszy na świecie telewizor LCD wyposażony w podświetlenie wykorzystujące diody mini LED. Panel w X10 posiada 15 000 diod LED pogrupowanych w 768 stref wygaszania i zapewnia natywne 100 Hz odświeżanie. Jego szczytowa wartość jasności to 1500 nitów, przy 100% pokryciu przestrzeni barw DCI-P3. Rozwiązanie to zapewnia większą precyzję, wyższą jasność, lepsze efekty HDR, ciemniejszą czerń oraz znacznie wyższy kontrast niż tradycyjne podświetlenie LED. Telewizor X10 miniLED wspiera zarówno HDR10, HDR10+, jak i Dolby Vision. Sprzęt posiada dodatkowo preinstalowany Android TV. Model X10 miniLED wyposażony jest także w system audio Onkyo 2.2 z obsługą Dolby Atmos.

PGE Narodowy, Platynowa 3

[img:4]  

mbl Radialstrahler 101 X-treme

Po raz drugi w Polsce zaprezentowany zostanie referencyjny system manufaktury MBL z głośnikami Radialstrahler mbl 101 X-treme. Te niecodzienne kolumny o omnipolarnym wzorze promieniowania zagrały wraz z firmową elektroniką z serii Reference: 4 monofonicznymi wzmacniaczami mocy mbl 9008A, przedwzmacniaczem mbl 6010D oraz dzielonym odtwarzaczem mbl 1611F/1621.

PGE Narodowy, sala Studio TV4

[img:5]  

Telewizor Philips OLED+984 dla audiofila

Nowość w ofercie Philips TV oraz zdobywca nagrody EISA Best Home Theatre TV 2019. Zapewnia dźwięk na audiofilskim poziomie dzięki najbardziej zaawansowanemu systemowi audio, jaki kiedykolwiek zainstalowano w telewizorach. Głośniki od Bowers & Wilkins posiadają wiele charakterystycznych rozwiązań marki stosowanych w sprzęcie najwyższej klasy. System znajduje się poniżej ekranu, co pozwoliło na zamontowanie mocniejszego zewnętrznego głośnika wysokotonowego oraz subwoofera, który świetnie radzi sobie z odtwarzaniem basów w dużych pomieszczeniach. Za wyjątkową jakość obrazu odpowiada procesor Philips P5 trzeciej generacji.

PGE Narodowy, sala Platynowa 1

 [img:6] 

Mag-Lev: pierwszy na świecie gramofon 
z lewitującym talerzem!

Firma MAG-LEV Audio wzięła rynek audio szturmem nie bez powodu. Jest jedyną na świecie, w ofercie której jest gramofon z… lewitującym talerzem. W przypadku modelu ML1 nie ma miejsca na magię, ale zdrową porcję nauki zaaplikowaną we wzorniczo obłędny sposób, a obok efektu nie da się przejść obojętnie. Zobaczcie sami!

PGE Narodowy, stoisko E3

[img:7]  

HiFiMAN Susvara + EF1000 – słuchawki za 80.000 zł!

Znany producent słuchawek planarnych, zaprezentuje kosztujący 80.000 zł zestaw słuchawek Susvara z dedykowanym wzmacniaczem słuchawkowym EF1000. Susvara to zwieńczenie dziesięciu lat intensywnego rozwoju - od klasycznych membran planarnych do nowoczesnych przetworników wykonanych w nanotechnologii. EF 1000 to konstrukcja hybrydowa, osiągająca dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji aż 20W mocy wyjściowej w czystej klasie A na wyjściu słuchawkowym o obciążeniu 35 Ohm.

PGE Narodowy, Strefa Słuchawek

[img:8]  

Acapella Campanile 2 – unikalne kolumny 
z tweeterem plazmowym

W Hotelu Sobieski razem z rodzimym Martonem zaprezentuje się niemiecka Acapella – producent znany ze swoich nietypowych kolumn z plazmowym głośnikiem wysokotonowym (w których źródłem dźwięku jest niemal pozbawiona masy plazma, zamiast tradycyjnej membrany drgającej). Charakterystyczna estetyka brzmienia tego typu kolumn wymaga zazwyczaj dużych przestrzeni, dlatego mierzący prawie 2.5m model Campanile 2 usłyszymy w Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Wilanów 1

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Wilanów 1

 [img:9] 

J.Sikora Standard Max Black

Na tegorocznym Audio Video Show firma J.Sikora zaprezentuje po raz pierwszy gramofon Standard Max Black, uzbrojony w pierwsze na świecie ramię gramofonowe wykonane z kevlaru® - KV12. Ważący 80 kg gramofon jest ucieleśnieniem filozofii firmy J.Sikora. Unikatowa kombinacja metali i stopów, takich jak: aluminium, miedź, mosiądz, stal inox oraz brąz połączonych ze sobą w doskonale przemyślanej harmonii, zapewnia pozbycie się wszelkich, niepożądanych rezonansów.

[img:10]  

OLED Panasonic GZ2000

GZ2000 to sztandarowa seria telewizorów OLED marki Panasonic na rok 2019. Zmodyfikowane chłodzenie panelu pozwoliło na osiągnięcie bardzo wysokiej jasności w trybie HDR, co czyni GZ2000 rynkowym liderem. Dodajmy do tego najwyższej klasy tor wizji z niemal wzorcową reprodukcją barw oraz tor fonii z obsługą Dolby Atmos i głośnikami wysokościowymi, a będzie oczywistym, że obok Panasonika 65GZ2000 żaden wideofil (i audiofil) nie przejdzie obojętnie.

PGE Narodowy, sala Książęca

[img:11]  

Kolumny podłogowe jak żadne inne?

YG Acoustics Hailey 2! Założona w 2002 roku firma YG Acoustics jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych w branży audio. Zaprezentowany rok temu model Hailey 1.2 został stworzony w wyniku dążenia inżynierów z YG Acoustics do jakości dźwięku oferowanej przez flagowy model Sonja, ale dla mniejszych pomieszczeń. Udało się, wynoszący 61 godzin proces produkcyjny plus ponad 1600 elementów to liczby, które mówią same za siebie. Natomiast najnowszy model - Hailey 2 - doczekał się nowej obudowy, zwrotnicy oraz przetworników. Ewolucja? Progres? A może jedno i drugie? Posłuchajcie koniecznie i przekonajcie się sami!

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala 301

[img:12]  

MARTON Opusculum Omni 1

Podczas poprzedniej edycji wystawy firma P.A.LABS zaprezentowała przełomową konstrukcję topowego wzmacniacza MARTON Opusculum Reference 3, będącą efektem kilkuletniej współpracy Martona i Gigawatta. Mimo, że była to wersja przedprodukcyjna, wzmacniacz został wyróżniony nagrodą “BEST SOUND Audio Video Show 2018”, przyznaną przez portal highfigelity.pl.

Najważniejszą tegoroczną nowością będzie prezentacja kolejnego modelu wzmacniacza MARTON Opusculum Omni 1. Jest to mniejsza i lżejsza (49,8kg) konstrukcja, która jest również również bardziej przystępna cenowo. Podstawowe parametry: konstrukcja dual mono, 2x30W klasie A i do 2x500W w klasie AB.

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Wilanów 1

 [img:13] 

Paradigm Persona 9H

W hotelu Radisson Blu Sobieski, w sali Belweder II, nie można pominąć prezentacji głośników Paradigm Persona 9H. Zaprojektowana z wykorzystaniem metody analizy elementów skończonych, Persona to najnowsza i najwyższa linia tego znanego kanadyjskiego producenta. Kolumny z tej serii wyposażone są w berylowe głośniki wysokotonowe oraz obudowy o przekroju lutni, wykonane z 7-warstwowego drewna. Model 9H reklamowany jest hasłem 'kolumny za $100.000w cenie $35.000'. Ciekawostką modelu Persona 9H jest system korekcji DSP zapożyczony z elektroniki Anthema. Daje to możliwość dopasowania dźwięku do akustyki pomieszczenia w zakresie najniższych częstotliwości, co może okazać się bardzo przydatne. Paradigmy zagrają w duecie z nowym dziełem inżynierów kanadyjskiej marki Anthem: przedwzmacniaczem i końcówką mocy STR.

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Belweder 2

 [img:14] 

Legendarna niemiecka firma 
Zellaton w Polsce

Debiutujące w Polsce produkty Zellatona są powodem szybszego bicia serc wielu entuzjastów. Niemiecka manufaktura znana jest z wykorzystywania w swoich konstrukcjach bardzo nietypowych przetworników Podszus-Görlich. Prezes firmy Zellaton – Michael Schwab – podczas tegorocznej wystawy osobiście zaprezentuje kompaktowe monitory Legacy. Zellatony zagrają razem ze szwajcarską elektroniką FM Acoustics. Będzie się działo!

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala 507

 [img:15] 

Raidho TD2.2

Produkty Raidho to zawsze uczta dla oka i ucha, a w tym roku przyjdzie odwiedzającym nasycić zmysły z okazji prezentacji najnowszej, będącej następcą modelu D2.1 konstrukcji podłogowej Duńczyków - Raidho TD2.2. Produkt ten zagra w greckim towarzystwie; zewzmacniaczem zintegrowanym Ypsilon Phaethon oraz odtwarzaczem CD CDT-100.

PGE Narodowy, sala 205

[img:16]  

Franco Serblin Accordo Essence

Kolumny Franco Serblin Accordo już w momencie ich debiutu stały się produktem ikonicznym i ponadczasowym. Na Audio Video Show zobaczymy najnowszy, wolnostojący model kolumn serii Accordo – Essence. Kolumn będzie można posłuchać z najnowszymi wersjami wzmacniaczy Jadis - monobloków JA30 mkII oraz przedwzmacniacza JPL mkII – o których osobiście opowie właściciel oraz syn założyciela firmy Jadis , Jean Christophe Calmettes.

Hotel Golden Tulip, sala Magnolia

[img:17]  

ATC po latach znowu w Polsce

Firmy, na której liście klientów widnieje BBC, nie sposób określić inaczej niż legendarna i takie właśnie zdanie mają tysiące entuzjastów o brytyjskiej manufakturze ATC. Za sprawą nowego lokalnego dystrybutora - Sound Source - po latach nieobecności firma ATC powraca na Audio Video Show. Na stadionie PGE Narodowy, w towarzystwie elektroniki AURALiC zostaną zaprezentowane podłogowe kolumny ATC SCM100ASL SE Tower w wersji aktywnej, natomiast w mniejszym pokoju w hotelu Radisson Blu Sobieski będzie można zapoznać się z pełną ofertą monitorów ATC.

PGE Narodowy, sala 138 Hotel Radisson Blu Sobieski, sala 127

[img:18]  

Dwa flagowce Luxmana: M-900u oraz C-900u

Wzmacniacz stereo M-900u oraz przedwzmacniacz C-900u nie tylko stanowią najwyższy standard jakości brzmienia oraz wykonania, ale są też oparte na wielu autorskich rozwiązaniach. Zastosowana w C-900u pasywna regulacja głośności nie wpływa na walory dźwiękowe, natomiast M-900u przykuwa uwagę dużymi wskaźnikami wychyłowymi oraz mocą (150/1200W przy obciążeniu 8/1Ω) wystarczającą do okiełznania każdych kolumn, w tym tegorocznego towarzysza dla elektroniki Luxmana - Magico S5 mk 2.

PGE Narodowy, sala Studio TV1

 [img:19] 

Cube Audio F8 Neo

Polska manufaktura zajmująca się produkcją głośników szerokopasmowych i kolumn, zaprezentuje podczas Audio Video Show 2019 najnowszy, 20cm głośnik pełnopasmowy F8 Neo, wykorzystujący 81 magnesów neodymowych o łącznej wadze 1580 gram. Szczelina magnetyczna o wysokości 12 mm i polu magnetycznym 2.1 Tesli powoduje iż jest to najbardziej zaawansowany tego typu głośnik na świecie. Głośnik został użyty w dwóch konstrukcjach - podłogowej Nenuphar Mini oraz monitorze Nenuphar Mini Monitor.

PGE Narodowy, sala 228

[img:20]  

Unison Research Absolute 845 SE

Napisanie, że lampowy wzmacniacz zintegrowany Unison Research Absolute 845 SE jest bardzo ładny, to truizm. Wzorniczo ponadczasowy i obłędnie wykonany, produkt ten tuż po premierze na stałe wpisał się do kanonu audiofilskiego piękna i sztuki. Kosztuje ponad 150 000 zł, stąd nie tylko wygląda, ale i gra jak marzenie, o czym odwiedzający tegorocznej wystawy będą mogli się przekonać na własne oczy i uszy. Unison Research Absolute 845 SE zostanie pokazany w towarzystwie kolumn Opera Grand Callas.

PGE Narodowy, sala SkyBox 121

[img:21]   

Laserowy projektor Sony VPL-VW870ES

Hitem stoiska Sony będzie bez wątpienia najwyższej klasy laserowy projektor SONY VPL-VW870ES. Oferuje on zarówno wysoki kontrast i jasność obrazu, głęboko nasycone barwy oraz ostre odwzorowanie ruchu - a więc wszystko to, czego można oczekiwać od urządzenia najwyższej klasy. Dzięki zastosowaniu lasera osiągnięto wysoką niezawodność oraz wyeliminowano tak nielubianą przez użytkowników konieczność wymiany lamp. Projektor wyposażono w obiektyw ARC-F (All Range Crisp Focus), z 18 soczewkami w całości wykonanymi ze szkła, który zapewnia precyzyjny obraz w rogach ekranu. Nowością w modelu VPL-VW870ES jest system Digital Focus Optimiser, pozwalający uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu i większą ostrość bez deformacji Laserowy projektor SONY VPL-VW870ES jest atrakcją, której nie powinien przegapić żaden koneser kina domowego!

PGE Narodowy, sala 111

 [img:22]  

Air Tight, czyli 211-ki po japońsku

W Studio TV5 swoją premierę będą miały referencyjne, lampowe monobloki Air Tight ATM-3211. Kosztujące ponad pół miliona złotych wzmacniacze ewolucją modelu ATM-211 z 2001 roku, w którym m.in zmieniono topologię z układu SET na przeciwsobny. ATM-3211 powstał w celu uczczenia 30-lecia firmy Air Tight. 120 watów wyciśnięte z kultowych 211-ek? Dlaczego nie! Najnowsze monobloki Air Tight zagrają w towarzystwie kolumn głośnikowych Marten, gramofonu Brinkmann Audio oraz cyfrowego źródła Soulution.

PGE Narodowy, sala Studio TV5

 [img:23]  

Wilson Audio Alexia series II

Wilson Audio należy do legend amerykańskiego hi-endu. Na tegorocznej wystawie zaprezentowany zostanie model Alexia series 2. Kolumn będzie można posłuchać w systemie składającym się z referencyjnego źródła cyfrowego dCS oraz elektroniki Dana D’Agostino z serii Progression.

PGE Narodowy, sala Studio TV3

 [img:24]  

Kii Three BXT

Kolumny aktywne Kii Three doczekały się opracowanego specjalnie dla nich aktywnego modułu niskotonowego BXT. Powstały w ten sposób podłogowy system kolumnowy o nazwie Kii Three BXT. Kii Three BXT to w sumie 16 głośników, szerokie spektrumczęstotliwościowe oraz wysoki poziom SPL, przy zachowaniu kardioidalnej propagacji dźwięku oraz pełnej kontroli DSP. Brzmienie tych kolumn jest kierunkowe, transparentne, szczegółowe, z idealnie liniowym basem, oraz bez zniekształceń w pomieszczeniach każdej wielkości i niezależnie od odległości do ściany.

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala 302

[img:25]   

System od A do Z według Boenicke Audio

Jak do tej pory firma Boenicke Audio znana była praktycznie tylko z kolumn głośnikowych, natomiast w tym roku jej właścicel - Sven Boenicke - postanowił to zmienić. Zaprezentuje on system oparty na swoich kolumnach podłogowych i najnowszym wzmacniaczu mocy - P3. Całości dopełnią oparte na litewskiej technologii C-MARC kable Boenicke Audio; głośnikowe S3, interkonekty IC3 oraz zasilające M3. Znając Szwajcarskiego konstruktora, pewnie zdecyduje się pokazać coś jeszcze, o czym wie tylko on.

Hotel Golden Tulip, sala Tulip 1

 [img:26]  

Szkocki flagowiec w Polsce

Fyne Audio F1-10 to najwyższy model kolumn głośnikowych autorstwa szkockich specjalistów. Produkt ten wyposażono w dziesięciocalowy przetwornik koncentryczny o nazwie IsoFlare, zapewniający promieniowanie ze stałą kierunkowością źródła punktowego, co przekłada się na doskonałe obrazowanie stereofonii i źródeł pozornych nawet poza osią główną. Wymarzonym towarzyszem dla tych kolumn będzie kultowy Unison Research Absolut 845.

PGE Narodowy, sala SkyBox 123

[img:27]   

Lampizator sięga po winyl

Nie bez powodu firma Lampizator jest znana przede wszystkim z lampowych przetworników DAC. Entuzjaści w mig kojarzą nazwy modeli Golden Gate, Atlantic czy Pacific z tą konkretną manufakturą. Jednakże założyciel Lampizatora - Łukasz Fikus - jest też oddanym fanem analogu, czemu postanowi dać wyraz na tegorocznej wystawie Audio Video Show za pomocą swojego pierwszego przedwzmacniacza gramofonowego - Vinyl MC1. Ta debiutująca konstrukcja jest w pełni lampowa, z wejściem dla wkładek typu MC.

Hotel Golden Tulip, sala Dalia

 [img:28]  

Kompletny system TAD

Japońska firma TAD znana jest z projektowania i wytwarzania swoich produktów pod własnym dachem, a także ze stosowania w nich berylu. Choć wiele osób jest zgodnych co do tego, że TAD oznacza przede wszystkim bezkompromisowość. Na tegorocznej wystawie Audio Video Show zaprezentowane zostaną kolumny podłogowe TAD Evolution One 1 TX (E1TX), wzmacniacze mocy TAD M1000 w trybie bi-amping, a także źródło cyfrowe/przedwzmacniacz TAD D1000 mk2. Nie zabraknie również modeli TAD Micro Evolution One (ME1) oraz Compact Evolution One (CE1). O cenę całości lepiej nie pytać, odpowiedź wywierci dziury nawet w najgrubszych portfelach, ale mimo wszystko warto przyjść i posłuchać bo... TAD to TAD.

PGE Narodowy, sala 227

[img:29]   

Sonus faber Extrema vs Electa Amator III

Jeżeli jesteś fanem produktów firmy Sonus faber, nie możesz przegapić arcyciekawej prezentacji, podczas której kultowe kolumny podstawkowe z 1991 roku – Extrema, staną do walki z najnowszym modelem Włochów - Electa Amator III. Gościem specjalnym będzie główny projektant Sonus faber - Paolo Tezzon – który opowie o kulisach powstania kolumn. Do prezentacji wykorzystane zostaną wzmacniacze lampowe firmy My Sound oraz topowy zestaw cyfrowy firmy EMM Labs. Sobota 09.11.2019, godz. 12:00 Niedziela 10.11.2019, godz. 12:00

PGE Narodowy, sala 203

[img:30]   

Tentogra Gramy

Polscy producenci od wielu lat udowadniają, że potrafią budować wysokiej klasy urządzenia audio. Jakość wykonania i brzmienie zaskakują, a polskie gramofony - to zdecydowanie najwyższy, światowy poziom. Jedną z takich marek jest łódzka Tentogra, która na tegoroczną wystawę Audio Video Show przygotowała gramofon o nazwie Gramy. Bez wątpienia będzie to jedna z ciekawszych, analogowych premier tegorocznej wystawy. W ramach atrakcji, Wojciech Samołyk - konstruktor i pomysłodawca gramofonów marki Tentogra - planuje odtwarzać w tym roku muzykę także z monofonicznych płyt szelakowych.

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala 501

 [img:31]   

Kolumny Gauder Akustik Darc 140

Jedną z atrakcji tegorocznej wystawy przygotowaną przez katowicki RCM będzie światowa premiera głośników niemieckiego producenta Gauder Akustik Darc 140. Kolumna została przygotowana specjalnie na Audio Video Show, pomysł narodził się w głowach producenta i dystrybutora na monachijskim High Endzie. Gościem w drugim dniu wystawy będzie konstruktor i właściciel firmy dr Roland Gauder.

Hotel Golden Tulip, sala Azalia I

 [img:32]   

Wzmacniacz Vitus SIA-030

Długo przesuwana premiera najnowszego dziecka spod znaku Vitus Audio miała miejsce w Monachium. Teraz superintegra Vitus SIA-030 zostanie zaprezentowana na Audio Video Show 2019. Oczywiście będzie możliwość zasięgnięcia informacji na temat konstrukcji i niecodziennych rozwiązań w niej drzemiących u konstruktora i właściciela firmy Hansa Ole Vitusa.

Hotel Golden Tulip, sala Azalia I

[img:33]    

JVC DLA-RS3000 – projektor 8k e-shift

Znana z produkcji znakomitych projektorów marka JVC idzie za ciosem i przedstawia rewolucyjny, pierwszy na świecie rzutnik RS3000 o rozdzielczości 8K. Tak wysoką rozdzielczość osiągnięto łącząc przetwornik o natywnej rozdzielczości 4K z techniką e-shift. O klasie tego projektora świadczy nie tylko jego cena i pozycja flagowca, którą zajmuje w ofercie JVC, lecz także takie parametry jak kontrast 100000:1, znakomita obsługa HDR (2200 lumenów) oraz niezwykle szeroka paleta barw (100% pokrycie DCI). Podczas Audio Video Show pokazane zostaną również pozostałe modele nowej serii – JVC DLA-RS1000 oraz DLA-RS2000.

PGE Narodowy, sala 119

[img:34]    

Seminaria 'Tajemnice Analogu' z Michaelem Fremerem

Dla miłośników czarnej płyty nie lada gratką będzie wizyta Michaela Fremera - światowej sławy specjalisty od gramofonów analogowych ze Stanów Zjednoczonych. Pan Fremer poprowadzi warsztaty dotyczące ginącej już sztuki prawidłowego ustawiania gramofonów analogowych. Piątek 08.11.2019 - 19:00 PGE Narodowy, sala Książęca Sobota 09.11.2019 - 17:00 Niedziela 10.11.2019 - 16:00

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Wilanów 2

 [img:35]   

Bowers & Wilkins Formation DUO

Formation Duo to pierwszy bezprzewodowy systemem głośnikowy, który zapewnia wierność dźwięku zarezerwowaną dla przewodowych konstrukcji. Aby spełnić rygorystyczne audiofilskie standardy Bowers & Wilkins, kolumny głośnikowe tworzące ten system wyposażone zostały w 25-milimetrowe kopułki karbonowe i technologię Tweeter-on-top oraz innowacyjne membrany Continuum (165 mm) wywodzące się z serii 800 Diamond. Swój uniwersalny charakter zestaw Formation Duo zawdzięcza m.in. łączności sieciowej Wi-Fi i Ethernet.

PGE Narodowy, sala 105

[img:36]    

Avantgarde Acoustic Duo Mezzo XD

Prezentacja, której nie można przegapić! Kto nie miał jeszcze okazji poznać jedynego w swoim rodzaju brzmienia kolumn tubowych, w tym roku ma szansę wskoczyć na głęboką wodę i posłuchać najnowszego modelu firmy, której nazwa to właściwie synonim hornów - Avantgarde Acoustic. Na Audio Video Show 2019 zaprezentowany zostanie model Duo Mezzo XD. Kolumny zagrają z firmową elektroniką Avantgarde: wzmacniaczem mocy oraz dedykowanym preampem serii XA. Całości dopełni gramofon Transrotora Z3 oraz odtwarzacz Accuphase DP-750.

Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Wilanów II

[img:37]    

Rockport Technologies Lyra

Warszawski Hi-Fi Club przygotował w tym roku nie lada niespodziankę w postaci topowych kolumn marki Rockport Technologies - kosztującego przeszło 800.000 zł modelu Lyra. Obudowa Lyry to wg producenta najbardziej zaawansowana technicznie konstrukcja jaką kiedykolwiek wyprodukowano dla kolumny głośnikowej.

Cała obudowa modelu składa się zaledwie z dwóch kluczowych komponentów. Zewnętrznego modułu i wewnętrznej części, która zintegrowana jest z panelem przednim. Każdy z tych komponentów to pojedynczy aluminiowy odlew montowany jeden w drugim celem stworzenia wewnętrznej i zewnętrznej ,,skorupy” obudowy kompozytowej. Wszystkie typowe elementy konstrukcyjne kolumny, takie jak: wzmocnienia, miejsca montażu przetworników, usztywnienia, komory akustyczne są integralną częścią wewnętrznego aluminiowego odlewu. Głośniki zostaną zaprezentowane razem z topową elektroniką firmy McIntosh.

PGE Narodowy, sala Studio TV6

[img:38]    

Zeta Zero Orbital360

Tower Na liście tegorocznych wystawców nie może zabraknąć jednego z najbardziej oryginalnych i niekonwencjonalnych producentów kolumn głośnikowych - Zeta Zero, który specjalnie na Audio Video Show przygotował pokaz niezwykłych kolumn wstęgowych Orbital360, w najnowszej wersji Tower. Zestawy te posiadają charakterystykę dookolną, dzięki czemu emitują energię dźwiękową równomiernie we wszystkich kierunkach w płaszczyźnie pionowej, co przekłada się to na lepsze wrażenia przestrzenne niż w przypadku tradycyjnych kolumn promieniujących kierunkowo. W pokazie weźmie udział konstruktor Tomasz Rogula, który odpowie na wszelkie pytania związane z budową i zasadą funkcjonowania tych nietypowych kolumn.

PGE Narodowy, sala 222

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz