12 lipca 2019 11:00
Info TOMMEX TOMMEX tel: +48 (22) 853 58 02 www.tommex.pl

Nowości Ashly Audio zaprezentowane na InfoComm 2019

Podczas targów InfoComm 2019 Ashly Audio zaprezentowało aż jedenaście nowych produktów kładących nacisk na  poprawę komfortu użytkowania zarówno dla użytkownika, jak i integratora profesjonalnego sprzętu audio.

Nowe rozwiązania Ashly obejmują wielofunkcyjną matrycę DSP z wbudowanym wzmacniaczem mocy mXa-1502, wzmacniacze serii CA i FA, które umożliwiają różnorodne integracje oraz oprogramowanie AquaControl, wspierające prawdziwie innowacyjne rozwiązania Ashly.

 

Przez pierwszą połowę roku zapowiadaliśmy nowe produkty z zastrzeżeniem, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Ale nawet teraz gdy wprowadzamy 11 mocnych nowych produktów na InfoComm 2019, muszę dodać, że to wciąż tylko wierzchołek góry lodowej! Na targach InfoComm 2019 będziemy prezentować zintegrowane produkty, które sprowadzają  szerokie możliwości do pojedynczego RU, jak również uzupełniają rozwiązania dla naszych kluczowych segmentów sprzedażowych, takie jak nowa oferta wzmacniaczy oraz doskonałe nowe oprogramowanie sterujące w AquaControl. Podsumowując, to wspaniały czas, aby nawiązać współpracę z Ashly.

Noel Larson - Wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu w Ashly Audio

 

mXa-1502 Mikser Amp

Nowa wielofunkcyjna matryca DSP z wbudowanym wzmacniaczem mocy mXa-1502 Ashly Audio to całkowicie zintegrowany produkt z czterema strefami miksowania i DSP, oferujący 2 x 150W mocy, programowalne przedwzmacniacze mikrofonowe oraz kompletny zestaw DSP - wszystko w jednym, kompaktowym, eleganckim urządzeniu, przystosowanym do montażu w szafie typu rack.

 

[img:1]

 

Projekt podkreśla przekonanie Ashly, że zintegrowane produkty - w połączeniu z prostotą instalacji i użytkowania - mają kluczowe znaczenie dla wykonawców na dzisiejszym rynku instalacyjnym.

Model mXa-1502 ma za zadanie pomóc integratorom zdobyć więcej klientów wśród małych i średnich firm, szczególnie w sektorach handlu detalicznego, hotelarstwa i gastronomii oraz obiektach sakralnych. Integratorzy mogą łatwo konfigurować system i zapewniać długoterminową obsługę dzięki wbudowanemu serwerowi sieciowemu power miksera, który oferuje internetową platformę sterowania. Jeśli użytkownik końcowy potrzebuje pomocy, integrator może w pierwszej kolejności zalogować się do systemu  zdalnie online, zamiast udawać się na miejsce.

Ponadto, system sterowania AquaControl, nie wymaga dogłębnych warsztatów i szkoleń. Nie ma potrzeby spędzania tygodnia na szkoleniach, aby certyfikować system. Ashly skoncentrował się na zapewnieniu najbardziej intuicyjnego interfejsu w historii, z różnymi poziomami kontroli zarówno dla początkującego użytkownika, jak również dla integratora.

 

Seria wzmacniaczy mocy CA Series

Nowa linia wzmacniaczy mocy serii CA Ashly Audio to całkowicie nowy, bardzo wydajny projekt klasy D. Urządzenia oferują ekscytujące nowe możliwości, które mają kluczowe znaczenie zarówno dla instalatorów, jak i użytkowników końcowych. Nowa seria CA obejmuje sześć modeli - trzy modele dwukanałowe i trzy modele czterokanałowe - w wersjach 500-watowych, 1000-watowych i 1500-watowych na kanał (@ 4 Ohm). Seria CA jest również zaprojektowana do stabilnej pracy przy 2 Ohmach i 70V.

 

[img:2]

 

Każda jednostka zawiera technologię D-MAX firmy Ashly, która zapewnia najwyższą wydajność i niezawodność - w tym  zastrzeżone autorskie rozwiązanie zasilacza i systemy zarządzania energią, a także zaawansowaną implementację systemu sterowania. Dynamiczna korekcja współczynnika mocy podnosi wydajności wykorzystania mocy poprzez dokładne śledzenie fluktuacji prądu, a nie tylko próbkowanie na szczytach. Ponadto nowa konstrukcja chłodzenia SailFlow, zapewnia dwustronny system chłodzenia powietrzem, który utrzymuje niską temperaturę pracy.

Te nowe technologie - w połączeniu z przyjaznymi instalatorom złączami Euroblock i XLR - sprawiają, że linia wzmacniaczy mocy serii CA doskonale nadaje się do integracji w przestrzeniach edukacyjnych, obiektach sakralnych, sportowych, handlowych i restauracyjnych.

 

Seria wzmacniaczy mocy FA Series

Linia wzmacniaczy mocy FA Series oferuje dwie wersje  o wielkości  pół RU, które są dostępne w konfiguracjach czterokanałowych (4 x 125 W) lub dwukanałowych (2 x 125 W). Dostępna jest również wersja 1RU w konfiguracji czterokanałowej (4 x 250 W).

Wszystkie trzy wzmacniacze są chłodzone konwekcyjnie i posiadają certyfikat Energy Star. Urządzenia gwarantują wysoki poziom wszechstronności w kompaktowym rozwiązaniu, dając możliwość umieszczenia wzmacniaczy w nietypowych przestrzeniach, na przykład na ścianach lub pod biurkami.

 

[img:3]

 

Oprogramowanie AquaControl

Nowe oprogramowanie AquaControl jest niezwykle intuicyjne i proste, co nie wymaga od użytkownika gruntownego szkolenia. Oprogramowanie bazuje na przeglądarce, więc działa na każdym urządzeniu obsługującym przeglądarkę, bez konieczności korzystania z aplikacji. W połączeniu z nową ofertą produktów wykorzystujących obsługę w sieci, rozwiązanie oszczędza czas i koszty, zarówno integratora, jak i użytkownika końcowego. AquaControl ułatwia serwis oraz umożliwia bardziej efektywne i długoterminowe wsparcie.

 

[img:4]

 

Jeśli spojrzysz na wszystko co obecnie dzieje się w Ashly Audio, możesz sobie wyobrazić dokąd zmierzamy z nową ofertą. Prezentujemy produkty oferujące zintegrowane doświadczenia, które mogą być w pełni wykorzystywane z użyciem rozwiązań i narzędzi Ashly. Często słyszymy, że łączenie ze sobą systemów może być problematyczne - i aby złagodzić ten ból staramy się upewnić, że zapewniamy dokładnie to czego integratorzy i użytkownicy końcowi potrzebują, aby osiągnąć sukces w profesjonalnej branży audio.

 Noel Larson - Wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu w Ashly Audio

 

więcej: ashly.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Wzmacniacze i miksery instalacyjne

Gdzie kupić?

Ashly Audio Ashly Audio ashly.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ashly Audio rozwiń listę sklepów

reklama
Może Cię zaciekawić:
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz