Wakacyjne Wydarzenia w Akademii Realizacji Dźwięku
Warsztaty w Teatrze Muzycznym w Gdyni - klasy wokalne, instrumentalne oraz Realizacja Dźwięku
Warsztaty prowadzą doświadczeni i aktywni zawodowo wykładowcy, m.in. Krzysztof Maszota, Ivan Komarenko, Karina Marszałek, Grzegorz Choszcz, Zbigniew Man z zespołu ROAN, Piotr Żaczek, Robert Luty, Jacek Królik, Krystyna Stańko, Marcin Skrzypczak, Ewa Rafałko.
Dla osób, które zapisały się do szkoły realizacji dźwięku ARD w Gdyni warsztaty są bezpłatne. Link do szczegółowego programu warsztatów: http://www.ard.edu.pl/page0/index.html.
Zajęcia z Realizacji Dźwięku odbędą się w godzinach 10.00 - 18.00 w studio Teatru Muzycznego oraz w Klubie Ucho.
-
W dniu 25 lipca
Rejestrujemy wielośladowo zespół muzyczny oraz chór gospel z towarzyszącym zespołem.
-
W dniu 26 lipca
Pracujemy podczas nagłaśniania prób oraz festiwaluw Klubie Ucho.
-
W dniu 27 lipca
W studio dokonujemy prac edycyjnych oraz miksu i masteringu nagrań z 25.07.
Warsztaty Realizacji Dźwięku w Warszawie - Sierpień 2014
Dla osób, które zapisały się do szkoły realizacji dźwięku ARD w Warszawie warsztaty są bezpłatne.
Certyfikowany Kurs w Studio Nagrań: 4-5 sierpnia 2014
- Praca w studio nagrań, omikrofonowanie oraz zapis wielośladowy zespołu muzycznego,
- Edycja i montaż - zaawansowane techniki obróbki sygnałów dźwiękowych,
- Miks - podstawy i zaawansowane techniki miksowania utworów muzycznych,
- Mastering - idea masteringu nagrań, zstosowanie na przykładzie w/w utworu muzycznego.
Certyfikowany Kurs Nagłośnienia: 6-7 sierpnia 2014
- Konfiguracja aparatury na przykładzie prostego systemu nagłośnieniowego,
- Obsługa i konfiguracja konsolety cyfrowej,
- Wykorzystanie sterowania bezprzewodowego do strojenia systemu oraz sterowania torami monitorowymi,
- Nauka podstawowywch zasad konfiguracji aparatury,
- Konfiguracje torów basowych,
- Obsługa oprogramowania do konfiguracji systemów.
Akademia Młodych Talentów Ivana Komarenko - oddziały w Warszawie, Gdyni i Sejnach
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach Akademii Młodych Talentów Ivana Komarenko. Trwa nabór na zajęcia rozpoczynające się po wakacjach.
Pragniemy, by nauka i rozwój warsztatu nie “zabiły” pasji i radości tworzenia. Zajęcia są dopasowywane do potrzeb i możliwości każdego ucznia.
Ivan Komarenko
Misja
Akademia powstała by rozwijać talenty artystyczne u młodych osób. Dążeniem jest przygotowanie młodzieży do zaistnienia na scenie artystycznej poprzez rozwijanie pasji do sztuki oraz niezbędnych elementów warsztatu młodego artysty.
Kadra
Mentorem AMT jest Ivan Komarenko, doświadczony artysta estradowy. Posiadający wykształcenie oraz wiedzę praktyczną z zakresu śpiewu, tańca, choreografii i wielu innych aspektów pracy twórczej. Ponadto na kadrę składają się wykształceni i doświadczeni artyści muzycy, tancerze i inni specjaliści.
Narzędzia
ARD posiada własne studia nagrań, współpracuje z wieloma cenionymi muzykami oraz firmami impresaryjnymi, wydawnictwami, czy też twórcami wideoklipów. Dba o to, by młodzież nie tylko rozwijała się, ale i stopniowo osiągała sukcesy w konkursach lub nawet sukcesy komercyjne.
Dane kontaktowe:
- Telefon: 787 100 777
- Email: [email protected]
- Internet: www.ard.edu.pl