30 października 2012 15:42
Info DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

XDJ-AERO: pierwszy na świecie bezprzewodowy odtwarzacz DJ, mikser i kontroler MIDI.

[img:1]

Pioneer wyznaczył kolejny standard! Nowy XDJ-AERO jest pierwszym w branży urządzeniem z funkcjami bezprzewodowymi Wi-Fi. Łączy w sobie system DJ i odtwarzacz rekordbox. 


Przełomowy XDJ-AERO zmieni na zawsze świat DJ-ski uwalniając użytkowników od plątaniny kabli. XDJ-AERO jako pierwszy w branży umożliwia bezprzewodowe wgranie muzyki z różnych urządzeń przenośnych – smartfony, tablety, laptopy i komputery PC2.  Wielofunkcyjna jednostka główna XDJ-AERO również współpracuje z nową aplikacją mobilną Pioneer, oferuje funkcjonalność miksera i może być używana, jako kontroler MIDI i HID.

XDJ-AERO tworzy własną, prywatną sieć lokalną Wi-Fi, umożliwiając jednocześnie użytkownikowi na bezprzewodową komunikację z 4 urządzeniami źródłowymi. Ponadto publiczność, czy słuchacze mogą aktywnie tworzyć miks dodając własne utwory do listy odtwarzania XDJ-AERO ze swoich smarfonów, czy tabletów. Jako odtwarzacz z oprogramowaniem Pioneer Rekordbox, XDJ-AERO oferuje łatwy sposób na sterowanie wszystkimi funkcjami. Rekordbox umożliwia użytkownikowi szybki i łatwy sposób tworzenia i edycji list odtwarzania; widok siatki bitowej; analiza BPM.

[lupa:1]

 

Kompatybilny z najnowszą mobilną aplikacją Pioneer dla smartfonów I tabletów, XDJ-AERO urzeczywistnia pojęcie mobilności. DJ może używać aplikacji do zarządzania muzyką w trasie i bezprzewodowo dodawać ścieżki do listy odtwarzania XDJ-AERO. DJ może z łatwością przełączać między funkcją mobilną XDJ-AERO, a wejściami USB. System DJ-ski oferuje wszystkie tak lubiane funkcje, jak banki sampli, color FX, i synchronizację beatu.

XDJ-AERO ponadto może pełnić rolę 24-bitowego interfejsu audio, kontrolera MIDI dla programu Traktor, czy kontrolera HID dla programu Virtual DJ. Może ponadto być wykorzystywany samodzielnie, jako mikser po podłączeniu do niego odtwarzaczy CDJ, czy gramofonów.

XDJ-AERO oprócz niezwykłej innowacyjności I wszechstronności, również zapewnia wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie. Dorównuje tym samym produktom DJ-skim z profesjonalnych serii, dzięki czarnemu wykończeniu i aluminiowemu panelowi. Mierząc jedynie 45 mm grubości, XDJ-AERO jest najbardziej płaskim urządzeniem łączącym w sobie odtwarzacz i mikser.

[lupa:2]

[lupa:3]

[lupa:4]
 

PIERWSZY W BRANŻY: bezprzewodowa łączność z czterema urządzeniami

Tworząc sieć, XDJ-AERO może utrzymywać bezprzewodową łączność jednocześnie z maksymalnie czterema urządzeniami zewnętrznymi przez Wi-Fi, bez potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń. Po raz pierwszy DJ może korzystać z zasobów przenośnych urządzeń (smartfony, tablety, komputery PC) w celu bezprzewodowego pobierania z nich zasobów muzycznych i wgrywania ich do odtwarzacza.

DJ może wykorzystać XDJ-AERO do bezprzewodowej kontroli urządzeń, przeglądać ścieżki i wgrywać je bezpośrednio do odtwarzaczy nawet jeśli urządzenie nie znajduje się w ich rękach.

Nowa mobilna aplikacja umożliwia korzystanie z przenośnych urządzeń jak z pilota zdalnego sterowania do sterowania XDJ-AERO. Przy wybranej funkcji źródłowej USB, można przeszukiwać zasoby muzyki zapisane na XDJ-AERO przy użyciu dużego i przejrzystego wyświetlacza przenośnego urządzenia (np. smartfone, tablet).

Publiczność może również przesyłać swoje utwory bezprzewodowo do XDJ-AERO. Utwory te zostaną dodane do listy odtwarzania dopiero po akceptacji DJ-a. Jeśli urządzenie znajdzie się poza zasięgiem działania komunikacji bezprzewodowej, odtwarzana ścieżka będzie awaryjnie zapętlona, aby uniknąć przerw w muzyce. Jeśli podczas odtwarzania ścieżki ze smartfona telefon zadzwoni, muzyka będzie odtwarzana nadal, jeśli urządzenie obsługuje tryb wielozadaniowy.

[lupa:5]

Przez przełączenie funkcji źródłowej XDJ-AERO z funkcji bezprzewodowej na USB, DJ może odtwarzać ścieżki zarówno z odtwarzaczy lub z urządzenia przygotowanego do współpracy z rekordbox.

XDJ-AERO integruje w sobie wszystkie ulubione funkcje znane z najpopularniejszych wieloformatowych odtwarzaczy i mikserów:

 • Efekty: XDJ-AERO zawiera najbardziej przyjazne dla użytkownika i najpopularniejsze efekty znane z produktów serii DJM Pioneera: Trans, Flanger, Roll i Echo.
 • Post-fader: efekty są nakładane na dźwięk po faderze, umożliwiając, aby dźwięk wyciszył się w naturalny sposób zamiast nagłego urwania dźwięku, gdy DJ wycisza źródło audio przy użyciu faderów.
 • Color FX: znane z urządzeń serii DJM, efekt filtrów górno i dolno przepustowych do efektów beat
 • Bank sampli: wgrane cztery próbki.
 • Auto Loop: automatyczna pętla w określonej pozycji.
 • Quantize: DJ już nigdy nie będzie miał problemów z trafieniem w beat, ponieważ funkcja kwantyzacji automatycznie synchronizuje beat i efekty utworów przeanalizowanych uprzednio przez program rekordbox.
 • Automatyczne funkcje ułatwiające miksowanie
  • Synchronizacja beatu: automatycznie synchronizuje beat wszystkich ścieżek do beatu głównego odtwarzacza, przy użyciu informacji siatki beatu oprogramowania rekordbox.
  • Auto Mix: automatyczne miksowanie ścieżek znajdujących się na liście odtwarzania, jeśli DJ musi na dłuższą chwilę odejść od sprzętu podczas trwania występu .
 


 

Dodatkowe funkcje i odtwarzanie próbek:

 • PIERWSZA W BRANŻY tarcza Jog Drum: bardziej przyjazny dla DJ-a sposób wywoływania próbek. DJ wgrywa próbkę do odtwarzacza I naciska tarczę Jog Drum; może wywołać i scratch-ować próbki wystukując palcem w tarczę.
 • Uruchomienie sampli: z czterema próbkami wgranymi do każdego odtwarzacza, wystarczy nacisnąć Sample Launch w celu odtworzenia aktualnie załączonej próbki. Trzymając wciśnięty Sample Launch można wybrać również inną próbkę. Próbki można również uruchamiać przyciskami i pokrętłami sterującymi efektami, pętlami i regulatorami wysokości dźwięku XDJ-AERO.
 
 
Charakterystyka:
 
 • Nagrywanie popularnych miksów za naciśnięciem jednego przycisku
  • Przejęta z miksera DJM-350 funkcja umożliwiająca nagrywanie swoich miksów bezpośrednio na nośnik podłączony do gniazda USB w postaci plików WAV
 • Kontroler MIDI i HID 
  • XDJ-AERO może być wykorzystywany jako kontroler MIDI dla programu Traktor i HID dla Virtual DJ.
 • Podłączanie zewnętrznych urządzeń; używanie XDJ-AERO jako samodzielnego miksera
  • XDJ-AERO umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń serii CDJ, czy gramofonów, aby pełnić rolę niezależnego miksera.
 • Znakomita konstrukcja i atrakcyjne wzornictwo
  • Klasyczne czarne wykończenie i elegancki panel aluminiowy z niebieskim podświetleniem oraz standardowy interfejs Pioneer; XDJ-AERO jest profesjonalistą pod każdym względem i w każdych okolicznościach.
 • Wysokiej klasy podzespoły 
  • XDJ-AERO otrzymał takie same obwody audio, jak te stosowane w profesjonalnych urządzeniach Pioneer dla DJ-ów gwarantując znakomitą jakość dźwięku. W pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału minimalizuje zniekształcenia powstałe przy konwersji cyfrowo-analogowej i odwrotnie.
 • Inne właściwości
  • Karta dźwiękowa 44.1kHz/24bity
  • Niezależny korektor trzypasmowy
  • Dwa wyjścia słuchawkowe; minijack dla dousznych słuchawek i standardowe dla normalnych słuchawek nausznych
  • Wyświetlacz LCD z czterema kolorami
  • Wejście mikrofonowe i zró1)noważone wyjście TRS
 

Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz