TR Studios

tel.: +48 22 750 95 22
tel.: +48 601 842 926
adres:
ul. Księżycowa 22 05-500 os.Józefosław - Warszawa
mapa dojazdu
52.0969315 21.0387754


 

Warszawskie TR STUDIOS to już ponad 30 lat aktywności oraz istnienia na polskim i międzynarodowym rynku nagrań muzycznych, wokalnych, a także lektorskich. W tym czasie tysiące sesji nagraniowych, muzyków, firm i klientów gościło w tym legendarnym już w branży muzycznej miejscu. Niesamowita ilość produkcji i osiągnięć. Wielu mówi dziś: ?Jeśli chcesz sukcesu i przeboju idziesz do TR i już !?. Niemal niekończąca się lista gwiazd od Grechuty, Skaldów, Myslovitz, Preisnera, po Irę i Łzy, a także muzyków światowego formatu, jak Ray Wilson z Genesis, czy gwiazd estrady chińskiej, jak Roaxie Bay oraz setek innych formacji z kraju i zagranicy, wliczając w to chóry, czy orkiestry oraz uwzględniając różnorodność gatunkową zaczynając od jazzu, na rocku i metalu kończąc.

TR STUDIOS to komfortowe, rezydencyjne, wszechstronnie przygotowane, doświadczone i pasjonackie studio w południowej Warszawie, które mieści się w niezależnym budynku w okolicy Lasu Kabackiego - w cichym, bezpiecznym osiedlu willowym Józefosław. Łatwy dojazd ulicą Puławską 1,5km od hipermarketu Auchan. Studio posiada ogrodzony parking, możliwość noclegu,a także taniego wyżywienia w pobliżu. Przy studiu znajduje się ogród zimowy, a w jego wnętrzu tworzący wspaniałą, rodzinną atmosferę kominek, który w połączeniu z brzmieniem muzyki tworzy znakomitą całość.

Kompleks posiada dwa studia: studio przeznaczone szczególnie do nagrywania bębnów, gitar - ?super live? o powierzchni 49m2 oraz studio wokalne ?super dry? o powierzchni 18m2 służące do nagrywania wokalistów, lektorów, chórków i instrumentów, np. gitar akustycznych. Posiadają one modyfikowalną akustykę. Ściany oraz sufity pomieszczeń pokryte są 70m2 paneli profesjonalnych studyjnych dyfuzorów z możliwością zdejmowania lub montowania wedle potrzeb. Ponad to dysponujemy przestronną, komfortową reżysernią, która oświetlana jest światłem dziennym, co sprzyja dobrym warunkom pracy. Dodatkowo kontakt wzrokowy pomiędzy artystą,a realizatorem w dolnym, poświęconym do nagrań wokalnych studio, zapewnia zespół szyb o dużej powierzchni w układzie nierównoległym. W studio górnym, przystosowanym do nagrań instrumentalnych, znajdują się dwa zestawy perkusyjne.

Możliwe jest nagrywanie i miksowanie w wersji nie tylko cyfrowej, ale również w wersji ANALOGOWEJ dające, w opinii najlepszych światowych producentów, jak i naszej, finalnie najlepiej brzmiące miksy oraz produkcje, szczególnie w przypadku muzyki akustycznej, popowej, rockowej i jazzowej! Oprócz potężnych studyjnych cyfrowych systemów zapisu ( 64 in/out Protools i aż 96 in/out Fostex- ), dostępny jest także zapis analogowy na legendarnym formacie 2cale 24 ślady taśma Ampex. Sercem reżyserni jest podwójny, modyfikowany stół mikserski MX8000 dający do 96 kanałów analogowych w mixie, a do nagrań live dodatkowy cyfrowy stół Soundcraft - model 328 (24-bitowe przetworniki/56-bit architektura). Komputerową automatykę fade'ów mixu zapewnia rozbudowany poczwórny Cybermix (aż 128 kanałów), a szeroka gama wyboru mikrofonów i realnych peryferiów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta.


SYSTEMY ZAPISU

Do zapisu służą (wedle życzenia klienta):

 • w razie potrzeby nawet 224 śladowy, poczwórny, cyfrowy hardware'owy system zapisu oparty na najdoskonalszych i najbardziej niezawodnych studyjnych, cyfrowych wielośladowych rejestratorach Fostex D2424 zapisujący z rozdzielczością 24bit/96kHz ( 4X 24 in/out analog + digital),
 • krosownica OPTYCZNA w systemie ADAT łącząca światłowodami magnetofony z edycyjnymi systemami,
 • hard disk recording w wielu konfiguracjach, w zależności od potrzeb i rodzaju nagrań,
 • system zapisu i edycji komputerowej DAW - SAW Pro oparty na interface MOTU 24 in/out mono, 64 ślady i PRO TOOLS 64 in/ 64 out analog XLR, połączony z Fostexami,
 • DAW 24 bit z pełną komputerową automatyką,
 • peryferyjny 8 śladowy cyfrowy magnetofon Tascam DA-88 do buckupów i starszych nośników taśmowych cyfrowych,
 • 24 śladowy, analogowy magnetofon na taśmę 2" - Aces ATR-24 WHITE House MK II (głowice Studer) z systemem redukcji szumów DBX 124X-S (105 dB),
 • a dla pasjonatów magnetofony...kasetowe! W tym jeden z dwóch legendarnych (najlepszych i najdroższych) na świecie kasetowców AIWA EXCELIA XK0009 oraz LUXMAN K260


ODSŁUCHY główne:

 

 • Tannoy, KRK , Jamo Clasic 8, Yamaha NS10 (4 sztuki), Zeta Zero,
 • masa słuchawek od Bayer do Sennheiser i AKG

 

KOŃCÓWKI MOCY: wiele modeli

 •  Yamaha P2500 x2, Yamaha P500X2, Zeta Zero 1175 X8, Pioneer A77X xl, Sony 55ES esoteric x2


MIKROFONY :

 

 • kilkadziesiąt modeli w tym najsłynniejsze, jak np: Bruel&Kajer4003, AKG414, 451+CK3, Neumann U87Ai, TLM170, TLM103, Bayer740, AKG Solidtube, Sennheiser 421, 431 Profipower AudioTechnika, Shure, Electrovoice, 


PROCESORY, PREAMPY i tzw. OUTBOARDS:

 • bardzo wiele realnych urządzeń analogowych i cyfrowych firm takich jak DRAWMER, FOCUSRITE, MARANTZ, DBX, SYMMETRIX, APHEX, SONY, ALESIS, YAMAHA, DIGITECH, BEHRINGER, USAudiogatex itd.
   

PROJEKTORY 3D wizji:

 • JVC X30 3D, Sanyo UXP48 2

 

ODTWARZACZE Blueray i SACD

 • Marantz UD7006, DV7006, Pioneer
 • do nagrań lektorskich, reklamowych i filmowych BAZA LEKTORÓW- pod adresem http://www.trstudio.com/lektorzy.php największa w Polsce i jedna z większych w Europie tworzona przez 18 lat - blisko 1000 głosów w 59 językach , do każdego języka native speakerzy w TR.

  

 

 ...jak zwykle było miło i profesjonalnie...

Myslovitz

  

 ...chociaż nasza płyta wyjdzie dopiero za 3 tygodnie to już wiemy, że bedzie ona jedną z ważniejszych płyt tego roku... Dlaczego? - bo TR Studios, bo Tomek, bo Ozi, bo Łzy, bo serce do muzyki...

Łzy 

  

 ...w wielu studiach juz nagrywałem, ale nigdzie nie czuję się tak dobrze jak tutaj. Było miło, ciepło i domowo...

IRA, Artur Gadowski (2003)

 

...bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę, mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy...

Zbigniew Preisner

 

 ...dziękujemy za sympatyczną i fachową współpracę...

Skaldowie

 

Poranek 13 - tego w piątek, whisky i dobre bity. Dziękuję zaprofesjonalną obsługę

Liroy

 

 ...z serca dziękuję za przemiłą współpracę...

Marian Opania

 

...nagraliśmy w maksymalnia profesjonalnych warunkach na maksymalnie profesjonalnym sprzęcie...

Jacek Delekta

 

...zawodowe brzmienie... i o to chodzi!...

 Jose Torres

 

 

 

 

 

Muzyczna fascynacja Tomasza Roguli to nie tylko profesjonalne studio. To również produkcja high-endowych kolumn nagłośnieniowych Zeta Zero. 

Rozwiązania ZETA ZERO bazują na  najdoskonalszej jak dotąd wynalezionej koncepcji przetwornika  tzw WSTĘGOWEGO, a z budowy i zasady działania głośnik taki charakteryzuje się zawsze niezwykłymi właściwościami. W  konstrukcjach głośników stworzonych i zaprojektowanych całkowicie od podstaw przez Zeta Zero rozwinieto tę  ideę wprowadzając nowatorskie udoskonalenia i ekstremalne materiały, co zaowocowało w efekcie zupełnie wyjątkowymi walorami akustycznymi kolumn (m. inn niespotykanie szerokie pasmo przy jednocześnie wielkiej mocy).

Strona firmy

 

strona internetowa tr studio

 

 

Kontakt

 

TR Studios

ul. Księżycowa 22
05-500 Warszawa(Józefosław) os. Józefosław 

Tel. +48 22 750 95 22
Tel. +48 22 750 95 23
Kom. +48 601 842 926

E-mail: trstudio@trstudio.com

Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz